Certifikáty a ocenění

naše certifikáty a ocenění

Certifikáty a ocenění

Certifikáty a ocenění

 

Öko-Test

Časopis Öko-Test zkoumal 23 izolačních materiálů z hlediska stavební fyziky a tepelné ochrany. TERMO-KONOPÍ® bylo v ročence pro rok 2007 ohodnoceno známkou „velmi dobré“.

 

 

Grand Designs

V květnu 2006 bylo TERMO-KONOPÍ®  zvoleno předním britským odborným vydavatelstvím Grand Designs Magazine jako "nejlepší ekologický stavební produkt" pro celé Spojené Království.

 

 

Časopis zdravého bydlení

V listopadu 2005 udělili stavební technologové a odborníci na zdravé bydlení z Výboru pro ekologickou výstavbu a stavební hygienu TERMO-KONOPÍ®  certifikát „Lékařsky doporučeno pro zdravé bydlení“.

 

 

Nadace Warentest

Nadace Warentest ( 10/2005 ) vyhodnotila TERMO-KONOPÍ®  v porovnání s 19-ti izolačními látkami jako „Nejlepší izolační materiál z obnovitelných zdrojů pro mezikrokevní  izolaci“. Známka 1,9.

 

R-symbol

Od června 2004 nese TERMO-KONOPÍ®  „R-symbol“. Ten závazně deklaruje vysoký podíl obsažených přírodních látek. Barevné „R“ symbolizuje : zelená barva : rostoucí přírodní surovina, žlutá barva : minerální látky, červená barva : fosilní látky.

 

Natureplus

„natureplus“ je značka jakosti pro ekologické, zdravotně nezávadné, funkční stavební materiály. Tuto značku získalo TERMO-KONOPÍ®  v červnu 2002 jako první izolace z přírodní vlákenné látky v Evropě.

 

CO2

TERMO-KONOPÍ má pozitivní CO2-bilanci. Celkové spotřebě energie 45,75 kg CO2 na m3 při výrobě TERMO-KONOPÍ PREMIUM odpovídá schopnost konopí při fázi růstu odbourat 58,5 kg CO2 na m3.  Výsledná pozitivní CO2-bilance je ca.13 kg CO2 na m3.

 

E-shop IZOLACE KONOPÍ

Kontaktujte nás

Objednávka materiálu

Novinky

Jaro 2016

Akční sleva až 25%

jaro 2016

číst : celý článek

Pozvánka na veletrh Dřevostavby 2015

Rádi bychom vás pozvali na veletrh Dřevostavby 215 Kdy? 11.2.2015 - 14.2.2015 Kde? Výstaviště Holešovice - Přední montovaná hala

číst : celý článek

Soutěž Interiéry a design

Hlasujte na portálu Dřevěná stavba roku v kategorii Interiéry a design pro interiér našeho firemního sídla - srubu v Táboře - a vyhrajte krásné ceny !

číst : celý článek

Loga a certifikáty

  • Oko test
  • Klima sucht Schutz
  • Stiftung Warentest
  • Natureplus
  • Časopis zdravého bydlení
  • Grand designs magazine
  • Ressourcen